Sheedlo sukně

Naše sukně jsou především určeny pro sportovní zážitky, které z Vás budou během aktivit dělat krásné, originální a jedinečné. Sortiment sukní šijeme v omezeném množství. Lze ušít i podle Vašeho nápadu či oblíbeného střihu - více v sekci šití na míru.  

na kolo

Sukně jsou vyrobeny z vysoce prodyšného a zároveň rychleschnoucího materiálu, který se navíc skvěle přizpůsobí Vašemu pohybu na kole. Sukně může být ušita buď ve variantě bez nohaviček s možností oblečení přes  Vaše cyklistické kraťasy nebo s nohavičkou či s nohavičkou včetně cyklovložky. 

cyklosukně
cyklosukně

na běhSukně určeny pro běh jsou vyrobeny z vysoce prodyšného a rychleschnoucího materiálů, který se skvěle přizpůsobí Vašemu pohybu. Sukně je ušita včetně nohaviček, které zabraňují vysouvání sukně při pohybu nahoru. Tyto sukně jsou též vhodné pro outdoor aktivity jako je lezení, vysokohorská turistika, plavání aj.. 

běžecká sukně
běžecká sukně

pro jarní a podzimní chození Sukně určené pro chladnější měsíce jsou ušité z jarních a podzimních softhellů. Jedná se o materiál, který je prodyšný a paropropustný, ale zároveň neprofoukne a nepromokne a chrání před nepříznivými vlivy sychravých dnů. 


na běžky a lyže


Sukně určené pro zimní radovánky jako jsou běžky či sjezdovky, jsou vyrobené z kvalitních proševových látek. Všechny naše výrobky tohoto typu jsou vypodšívkované. Krásně sedí pro zimní aktivity či jen tak pro procházky po horských střediscích. Sukně má v pase gumu o velikosti 5cm a část pasu je vyrobena z nápletu pro dokonale se přizpůsobení Vaši postavě. 

do města či po sportu


Sukně pro městské nošení jsou vyrobeny z bavlněných úpletů, které splňují přísné normy eko tex standard 100 na nezávadnost materiálů. Pas mají vyroben z úpletů pro dokonalé padnutí na postavě. Všechny tyto sukně jsou vypodšívkované biobavlnou a jsou rovnějšího střihu pro efekt dokonalých nohou. 

sukně do města
sukně do města
Sheedlo
 +420 774 662 306
info@sheedlo.cz 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!