NAŠE NABÍDKA OBLEČENÍ 

Chytré oblečení s příběhem 

Naše oblečení je vyráběno sezóně. Na každou sezónu jsou vybrány originální látky a motivy. které buď kupujeme od českých výrobců nebo si necháváme tisknout vlastní vzory. Naše střihy oblečení jsou vždy ojedinělé a nejde o žádné kopie. V případě vytvoření výrobku na míru, střih pro Vás uchováme pro další ušití oblečení z jiných motivů. Šijeme především pro ženy, ale máme vytvořeno portfolio oblečení mužské i dětské. Vše, co lze vidět zde ušité, je možné ušít  v dospělé či dětské variantě.   

MATERIÁLY, ZE KTERÝCH VYRÁBÍME

PLAVKOVINY - rychleschnoucí materiál, který se skvěle hodí na výrobu sportovního oblečení, plavek a tam, kde vím, že chci použít oblečení do tepla. Vhodné pro použití na outdoor aktivity, jakéhokoliv zaměření.

SOFTSHELL - oblečení, které se hodí do sychravého počasí po celý rok. V nabídce máme zimní, jarní a letní softshell. Díky membráně oblečení nepromokne a neprofoukne, ale zároveň odvádí vlhkost od těla uživatele. Vhodné pro outdoor aktivity.  

BAVLNĚNÉ ÚPLETY - pro výrobu šatů, triček a dětských setů (harémky, body) používáme designové bavlněné úplety s elastanem nejvyšší kvality. Naše úplety splňují normy pro bafvení textilií EKO-TEX STANDARD 100 (barveno netoxickými barvami - vhodné pro použití pro ty nejmenší) 

Sheedlo
 +420 774 662 306
info@sheedlo.cz 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!