NÁŠ PŘÍBĚH

Naše sheedlo (čti šídlo) výrobky začaly spatřovat světlo světa na pomezí Jablonce nad Nisou a Liberce koncem roku 2018. Rádi bychom Vám se Sheedlo týmem nabídli textilní výrobky, které jsou ORIGINÁLNÍ a kvalitní, zdravotně nezávadné a hlavně ušité s chutí a láskou. Budeme pro Vás vyrábět výrobky pro aktivní ženy,sportovkyně, budoucí maminky a ratolesti , které se nebojí jít s dobou a nosit to, čeho bude vyrobeno opravdu málo. Aby si naše výrobky zachovaly svojí orignalitu, budou vyráběny pouze v omezeném množství. 

Látky, ze kterých zhotovujeme sheedlo kousky jsou vhodné k nošení již od narození. Provedení, ve kterém naše výrobky ,,pouštíme do světa" je přísně kontrolováno co se týče kvality. Látky si pečlivě vybíráme od prověřených firem protože chceme, aby Vám naše zakoupené kousky dlouho sloužili.

Vaše velikost nespadá do velikostního sortimentu? nevadí, jsme schopni ušít na zakázku podle Vašeho zadání...

Potřebujete opravit oblečení či něco ušít do interiéru? pomůžeme Vám. Jsme vybaveni šicími stroji, které zvládnou ledacos. Ozvěte se nám s požadavky

Rádi byste byli samostatní a naučit se šít sami? jste z Libereckého kraje? přijdte na kurzy, které pravidelně připravujeme. Buď sestavujeme kurzy šití pro Vás na míru pro jednotlice nebo skupinový kurz do 6 lidí.

přejeme Vám příjemný nákup a budeme se těšit na brzkou spolupráci

Váš Sheedlo team

U ZRODU NAŠÍ ZNAČKY STÁLA MYŠLENKA KVALITNÍHO A JEDINEČNÉHO OBLEČENÍ

SHEEDLO DĚVČATA

Velké díky patří právě těmto ženám, které budují, navrhují, zhotovují sheedlo oblečení. Všechna naše děvčata prošla vysokou školou textilní na Technické univerzitě v Liberci. Každá se zde specializovala na dílčí úkol, který nyní uplatňují právě ve výrobcích naší značky!

Míša

Zakladatelka

Díky Míše znáte značku Sheedlo - zakladatelka značky

Lucka

Designérka

Díky Lucce vyrábíme precizní oblečení nejvyšší kvality

Danča

Návrhářka

Díky Danče Vám oblečení dokonale padne

Sheedlo
 +420 774 662 306
info@sheedlo.cz 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!